Blair Witch – nowe materiały prosto z Gamesconu!

Blair Witch – nowe materiały prosto z Gamesconu!

24/08/2019 przez Bartosz Kęprowski

Niedawno mogliście podziwiać zwiastun, a teraz oferujemy Wam fragmenty rozgrywki promujące polską grę Blair Witch! Materiały wideo znajdziecie poniżej. Warto tutaj dodać, iż twórcy tytułu zdradzili, że trafi on do Xbox Game Pass.

Sam zwiastun gry krakowskiego studia Bloober Team skoncentrował się na ukazaniu interesującej i mrożącej krew w żyłach fabuły. Zatem, wcielamy się w policjanta Ellisa, próbującego odnaleźć zaginionego chłopca. Niestety prowadząc poszukiwania w lesie Black Hills naraża się tytułowej wiedźmie, a ta od razu postanawia oczyścić swój teren z nieproszonego gościa. Warto dodać, że nasze wysiłki wspomoże pies Bullet. Czworonóg przydaje się jako zwiadowca, przeczesujący dla nas najbliższą okolicę.

Powyżej z kolei możecie sprawdzić fragmenty rozgrywki, które potwierdzają, iż nie raz, nie dwa gra doprowadzi Was niemal do zawału sercu. Lubicie się bać? Macie więc okazję wziąć udział w naprawdę przerażającej przygodzie. Zatem przygotujcie wszystkie niezbędne rzeczy, wycieczka do lasu Black Hills rusza już 30 sierpnia na komputerach osobistych i Xbox One!

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Bloober Team