Death Stranding – nowy zwiastun oraz utwór promujący grę!

Death Stranding – nowy zwiastun oraz utwór promujący grę!

06/10/2019 przez Bartosz Kęprowski

Wyglądacie z niecierpliwością nowego dzieła Hideo Kojimy? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na powyższe pytanie, to nagranie o tytule Drop promujące Death Stranding powinno Was zdecydowanie zaciekawić. Wideo znajdziecie poniżej i mimo iż trwa zaledwie minutę, to zdradza naprawdę bardzo dużo. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Tym razem, kolejny raz możemy zobaczyć głównego bohatera produkcji, Sama Bridgesa, próbującego uciec przed tajemniczym wrogiem. Warto tutaj wspomnieć, że protagoniście bardziej zależy na dzierżonej przez niego przesyłce niż własnym życiu. Brzmi ciekawie? Wiadomo również, że to w rękach gracza spocznie przyszłość świata, a żeby go uratować, będzie musiał stawić czoła przeróżnym przeszkodom.

Warto tutaj dodać, że niedawno ujawniono też utwór, którzy szczęśliwi posiadacze gry usłyszą na napisach końcowych. Jego autorem jest zespół CHVRCHES. Znajdziecie go poniżej, serdecznie zapraszam do przesłania piosenki i podzielenie się opinią na jej temat w komentarzach. Jak myślicie, pasuje do klimatu gry?

Death Stranding ukaże się na sklepowych półkach już 8 listopada 2019 roku, niestety wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Źródło ilustracji wprowadzenia: Kojima Productions
Autor: Bartosz Kęprowski