Rocksteady szuka pracowników! Czyżby zapowiedź nowej gry studia miała się pojawić lada moment?

Rocksteady szuka pracowników! Czyżby zapowiedź nowej gry studia miała się pojawić lada moment?

10/09/2018 przez Bartosz Kęprowski

Szukacie pracy w branży gier komputerowych i jesteście w tym naprawdę dobrzy? To może spróbujecie swoich sił w naborze przeprowadzanym aktualnie przez studio Rocksteady! Gigant obecnie prężnie szuka pracowników do swojej nowej, wysokobudżetowej produkcji.

Studio Rocksteady, znane przede wszystkim z cenionej na świecie serii gier Batman: Arkham, cały czas trzyma pod ścisłą tajemnicą jakikolwiek informacje odnośnie swojego nowego projektu. Mimo to, złożone przez firmę oferty pracy sugerują, iż poszukuje ona kandydatów do współpracy przy wysokobudżetowej produkcji. Jedno z ogłoszeń, którego tematem jest kontrakt dla menadżera społecznościowego, wydaje się niezwykle ciekawe. Otóż głosi, iż zadaniem nowo przyjętej osoby będzie promocja  ambitnej, wysokobudżetowej gry przeznaczonej na platformy następnej generacji i przedstawianie na żywo rozgrywki. W związku z treścią powyższej oferty możemy wnioskować, iż Rocksteady już niedługo ujawni światu tytuł projektu, nad którym tak usilnie aktualnie pracuje.

Warto tutaj zaznaczyć, że studio z pozostałymi, potencjalnymi pracownikami, czyli artystami, animatorami, projektantami bądź też testerami, zamierza zawrzeć umowy na całe dwa lata. Czyżbyśmy poznali tym samym przybliżony czas premiery gry? W ogłoszeniach zawarto m.in. następujący wymóg: rozległa wiedza o komiksach, książkach, grach, filmach i popkulturze związanej z grami wideo. Brzmi interesująco? Celem powstającej ekipy ma być tytuł, który osiągnie średni wynik ocen na poziomie 90. Ambitne plany, chyba przyznacie mi rację? W sieci krążą plotki, jakoby gra miała traktować o Supermanie, lecz to się już niebawem okaże. Trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie najnowsze informacje!