Batora: Lost Heaven – pierwszy zwiastun!

Batora: Lost Heaven – pierwszy zwiastun!

31/01/2021 przez Bartosz Kęprowski

Studio Stormind Games zapowiedziało niedawno nową produkcję pt. Batora: Lost Haven. Zwiastun, całkiem nieźle wyglądającej na pierwszy rzut gry, znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.

Batora: Lost Haven to hybryda standardowego hack&slasha z twin-stick shooterem, cechująca się rozbudowaną i, co najważniejsze, nieliniową fabułą. Podsumowując, omawiana gra stanowi międzyplanetarną przygodę na miarę dobrego RPGa. Zainteresowani?

Główną bohaterką produkcji jest szesnastoletnia Avril. Dziewczyna straciła wszystko, na czymkolwiek jej kiedyś zależało w wyniku tajemniczego wydarzenia, które doprowadziło do zniszczenia Ziemi. Niemniej, dzięki swoim fizycznym i psychicznym mocom, bohaterka stawia sobie za cel ocalenie pozostałości niebieskiej planety.

Warto tutaj zaznaczyć, że w zależności od wyborów graczy, świat w wokół nich, jak i oczywiście sama historia będą ewoluować i dynamicznie się zmienić. Poza tym omawiany tytuł może się poszczycić ręcznie stworzoną grafiką, która została zainspirowana sztuką science-fiction z lat 50. XX wieku.

Batora: Lost Haven będzie dostępna na komputery osobiste, konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Aktualnie nie podano żadnych informacji na temat daty premiery produkcji.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Stormind Games