Andi rezygnuje z posady trenera Gambit - Report My Team

Andi rezygnuje z posady trenera Gambit

Organizacja Gambit podała dziś informacje, według której zakończyła ona współpracę z Andreyem „Andi” Prokhorovem.

Andi dołączył do Gambit Gaming jako trener w październiku ubiegłego roku, gdy podpisał kontrakt z organizacją, zastępując zarazem Mikhaiła „Kane” Blagina, który przeszedł do byłego teamu Andi’ego, Na’Vi.

Prokhorov pracował z Gambit podczas bardzo zmiennego okresu czasu, w którym In Game Leader był wielokrotnie zmieniany. Gambit ze słabymi wynikami zakończyło swoje występy na dwóch ostatnich turniejach: StarSeries i-League Sezon 5 oraz Adrenaline Cyber League.

W odpowiedzi na słabą formę drużyny, Andi postanowił rozstać się z nią, by „załapać nowy punkt widzenia”:

„Podjąłem decyzję o odejściu z zespołu i nie jestem już trenerem Gambit Gaming, niektórzy mogą uznać to za dziwne, ale było to konieczne ze względu na zespół. Aby wygrać, zespół potrzebuje nowego punktu widzenia i nowego podeścia do gry. Bardzo ubolewam nad rozstaniem z drużyną, wiedząc, że nie osiąga rezultatów oczekiwanych przez naszych kibiców. Jestem wdzięczny zarządowi Gambit, graczom i fanom za ich wsparcie. „- Andi

W międzyczasie CGO Gambita, Konstantin „groove” Pikiner będzie towarzyszył drużynie podczas eventów i będzie ich trenerem na DH Open Summer oraz ZOTAC Cup Masters.

Skład Gambit wygląda następująco:

  • Dauren „AdreN” Kystaubayev
  • Rustem „mou” Telepov
  • Mihail „Dosia” Stolyarov
  • Abay „Hobbit” Khasenov
  • Nikolay „mir” Bityukov

Oficjalna strona Gambit Gaming