Battlefield 1: Niespokojne wody, jak przetestować za darmo

Battlefield 1: Niespokojne wody, jak przetestować za darmo

28/12/2017 przez x

Battlefield 1: Niespokojne wody to najnowszy dodatek do gry, który jest już dostępny dla posiadaczy Battlefield 1 Rewolucja od ponad dwóch tygodni lub Przepustki Premium. Jest on też dostępny do kupna od paru dni. Ale jest też opcja, by pobawić się nową zawartością za darmo.

Nie ważne czy masz Przepustkę Premium, możesz przetestować dwie pierwsze mapy z dodatku Battlefield 1: Niespokojne wody, czyli „Przylądek Helles” i „Achi Baba”.

Baner Netflix

Na oficjalnej stronie gry (Battlefield.com), możemy możemy przeczytać to: Wersja próbna zawiera także mapy, tryby gry, broń i inną zawartość z Battlefield 1 „Nie przejdą” i Battlefield 1 „W imię cara”. To naprawdę dużo zawartości. Wypróbuj nową elitarną klasę, infiltratora, ruszaj do walki z legendarnymi huzarami na froncie wschodnim i zasiądź za sterami stalowego behemota, znanego jako czołg Char 2C. To tylko niektóre z atrakcji. (Uwaga: choć uczestnicy wersji próbnej będą mogli używać broni i pojazdów z dodatków na polu bitwy, to nie będą mogli się z nimi odradzać – trzeba je będzie zdobywać bezpośrednio na polu bitwy).