Call of Duty: WWII – przeżyj powstanie w 1 DLC zatytułowanym The Resistance!

Call of Duty: WWII – przeżyj powstanie w 1 DLC zatytułowanym The Resistance!

27/01/2018 przez Bartosz Kęprowski

Activision nie próżnuje, a co za tym idzie, niedługo wypuści na rynek pierwszy DLC do Call of Duty: WWII o tytule The Resistance. Zwiastun prezentujący oferowane przez pakiet rozszerzenia podstawki znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

Baner Netflix

 

Twórcy zapowiedzieli, że The Resistance pojawi się w sprzedaży już 30 stycznia, czyli za niecałe trzy dni. Gracze będą mogli za jego pośrednictwem wzbogacić tryb wieloosobowy o trzy nowe mapy, na których stoczą bój o wyzwolenie. Brzmi interesująco? Warto dodać, że zostały one osadzone w ikonicznych lokacjach. Do tego sympatycy elektronicznej rozrywki dostaną możliwość sprawdzenia swoich sił w nowej misji dedykowanej dla trybu Wojna oraz świeżutkim i mrożącym krew w żyłach rozdziale Zombie nazistów.

Pierwsza z map – Occupation, oferuje walki na ulicach Paryża. Druga – Valkyrie, proponuje toczenie bojów na Wilczym Szańcu, a trzecia zaś, o nazwie Anthropoid, daje możliwość rywalizowania na terenie rozdartej Pragi. Jeśli nie interesuje Cię rozgrywka wieloosobowa, to pojedynkuj się o wolność bratnich bojowników w Operation Intercept. A dla spragnionych mocnych wrażeń graczy mamy pełną krwiożerczych zombie wyspę w Na Brzegu Mroku.