Call of the Sea – fragmenty rozgrywki na nowym materiale promującym!

Call of the Sea – fragmenty rozgrywki na nowym materiale promującym!

30/10/2020 przez Bartosz Kęprowski

Zapraszam na tajemniczą wyspę!

Pamiętacie Call of the Sea? Grę zapowiedziano podczas majowej imprezy zorganizowanej przez Xboxa. Wówczas przedstawiono jedynie krótki zwiastun, ukazujący zróżnicowane lokacje, jakie będą czekać na żądnych przygód graczy. Po kilkumiesięcznej przerwie, twórcy produkcji przypomnieli o swoim projekcie publikując w sieci obszerny, aż dwudziestominutowy materiał z gry. Znajdziecie go poniżej.

Zaprezentowany materiał rozpoczyna się od snu głównej bohaterki gry. Po przebudzeniu kobiety okazuje się, iż ta spała we własnym mieszkaniu. Następnie bohaterka trafia na tajemniczą wyspę, gdzie przedziera się przez puszczę oraz rozwiązuje trudne zagadki. Brzmi ciekawie?

Bohaterką Call of the Sea jest kobieta o imieniu Norah, która obiera sobie za cel odnalezienie swojego zaginionego na południowym Pacyfiku męża. Przedstawiona w grze historia rozgrywa się w latach 30. XX wieku. Twórcą gry jest studio Out of the Blue. Call of Sea zadebiutuje na sklepowych półkach jeszcze w tym roku. Gra będzie dostępna dla posiadaczy komputerów osobistych, Xbox One i Xbox Series X.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Out of the Blue