CD Projekt RED kulisy pracy nad filmem Wiedźmin - Report My Team

CD Projekt RED kulisy pracy nad filmem Wiedźmin

W tym roku jedna z najlepiej zarabiających gier, czyli Wiedźmin obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji mieliśmy trochę atrakcji w formie wideo (w którym będzie o tym mowa na samym końcu). Zachęcamy do obejrzenia pełnometrażowego dokumentu, który zaprezentował nam arhn.eu.

Film omawia początki przenoszenia Wiedźmina na ekrany komputerów, poczynając od zapomnianej gry firmy Metropolis z lat 90.

Największa część filmu dotyczy jednak kulis pracy w CD Projekt RED nad pierwszym Wiedźminem. Autorzy filmu zgromadzili dużo informacji oraz sporo osób zostało przepytane w celu zdobycia informacji, które dzielą się ciekawymi materiałami. Prace nad całym materiałem trwały niemal rok.

 

Poniższe wideo zza kulis przedstawia m.in. motion capture dla scen łóżkowych oraz nagrywanie odgłosów.

Przypominamy, że takich filmików ma powstać kilka, a nad wszystkim pracuje Danny O’Dwyer, były dziennikarz serwisu GameSpot. Materiały będą sukcesywnie publikowane w sieci.

 

Wiedźmin, nowy filmik    z Geraltem i prezent dla każdego od CD Projekt RED

Seria gier o Wiedźminie obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji Geralt chciałby poprosić Cię na słówko i powspominać stare, dobre czasy, jak również te całkiem nie tak odległe – zachęca nas polski deweloper do odpalenia poniższego filmiku.

– Tak naprawdę to nie byłoby mnie tu, gdyby nie ty. Dziękuję ci za wszystko i wiedz, że wszyscy tęsknimy za tobą, drogi przyjacielu – podkreśla Geralt, mówiąc do wszystkich graczy. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy z naszym bohaterem w kolejnej odsłonie tej kultowej gry. A jak narazie czekamy z niecierpliwością na CYBERPUNK’a.