CD Projekt RED pracuje nie tylko nad Cyberpunk 2077?

CD Projekt RED pracuje nie tylko nad Cyberpunk 2077?

06/07/2019 przez Dorota Palka

Adam Kiciński, prezes CD Projekt poinformował, że firma rozwija aż 3 cyberpunkowe projekty.

Jest nam już wiadome, ze jednym z projektów jest gra Cyberpunk 2077, której datę premiery wyznaczono na 16 kwietnia 2020 roku, na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.  Poza samą grą, pewny jest do niej tryb Multiplayer, który ma zostać wprowadzony krótko po premierze. Sen z powiek zabiera jednak myśl o trzecim cyberpunkowym projekcie.

„Pracujemy nad trzema rzeczami cyberpunkowymi – nad główną grą i nad dwoma jeszcze. To są trzy zespoły. Pracujemy też nad Gwintem i mamy jeszcze nieogłoszoną grę w spółce Spokko. Czyli mamy pięć zespołów pracujących, trzy pracujące nad Cyberpunkiem. – mówił prezes CD Project RED

Całkiem nie dawno toczyły się dyskusje o trybie multiplayer dla Cyberpunk 2077. Wiadomo, że zespół zajmujący się pracami nad tym trybem liczy około 40 osób. Gracze tworzą teorie, które mówią, ze trzecim projektem będzie duże DLC do Cyberpunk 2077. Liczą, ze gra otrzyma tak dobrą i obszerną zawartość dodatkową jak Wiedźmin 3.

O Cyberpunku 2077 będziemy mogli dowiedzieć się więcej już na zbliżających się targach Gamescom 2019 oraz PAX West 2019 .