Charytatywny sukces 11 bit Studios!

Charytatywny sukces 11 bit Studios!

06/09/2020 przez Bartosz Kęprowski

11 bit Studios zdecydowało o wydaniu charytatywnego DLC do swojej niezwykle udanej gry pt. Children of Morta. Dodatek Paws and Claws okazał się ogromnym sukcesem. DLC wygenerowało zysk na poziomie 200 tysięcy złotych, który w całości, zgodną decyzją 11 bit Studios oraz Dead Mage, zostanie przekazany na rzecz światowej organizacji charytatywnej – Humane Society International.

Niemniej to nie koniec charytatywnych działań studia. Otóż z okazji pierwszej rocznicy Children of Morta, 11 bit Studios we współpracy przeróżnymi streamerami postanowiło zorganizować na platformie społecznościowej Twitch specjalne wydarzenie, które rozpoczęło się już wczoraj i potrwa aż do 13 września. Oczywiście jest to event o charakterze charytatywnym, mający na celu jeszcze większe wsparcie wymienionej powyżej organizacji.

Co do samego dodatku, mogą się w niego zaopatrzyć wszyscy posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4, Xbox One czy też Nintendo Switch. Cena DLC to aktualnie jedynie 14,99 zł. Tematem dodatku, jak nietrudno się domyślić, są zwierzęta. Gracze dostają tu możliwość uruchomienia własnego schroniska, w którym zapewnią niezbędną uwagę oraz pomoc futrzanym przyjaciołom.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: 11 bit Studios