Combat Squad: Project Wednesday – oto darmowa gra od twórców Counter-Strike: Online!

Combat Squad: Project Wednesday – oto darmowa gra od twórców Counter-Strike: Online!

11/08/2017 przez Bartosz Kęprowski

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami przenośnych urządzeń wyposażonych w systemy iOS bądź Android to już od dzisiaj możecie się cieszyć darmową grę Combat Squad: Project Wednesday. Rzeczoną produkcję można obecnie pobrać bezpośrednio z App Store i Google Play. Niestety Combat Squad: Project Wednesday, jak nietrudno się domyślić, dotknęła plaga współczesności, pod którym pojęciem rozumiem system mikropłatności.

 

Warto tutaj dodać, iż za tytuł odpowiedzialne są osoby będące twórcami strzelaniny przeznaczonej na PC pt. Counter-Strike Online. Zabawa multiplayer w Combat Squad: Project Wednesday została podzielona na siedem różnych trybów rozgrywki. Zatem pierwszym krokiem każdego gracza będzie stworzenie elitarnego zespołu złożonego z pięciu najemników. Brzmi ciekawie? A to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Twórcy pozwolą sympatykom elektronicznej rozgrywki  przełączać się w dowolnym momencie pomiędzy wybranymi przez niego bohaterami, Ci bowiem znajdować się będą przez cały czas na mapie, aktywnie uczestnicząc w rozgrywce. Tak, dobrze myślicie, jeśli wcielicie się w jedną, konkretną postać, to resztą pokieruje sztuczna inteligencja, lecz nie zabraknie listy komend. Dzięki niej gracz będzie miał możliwość zarządzania swoim własnym oddziałem wedle swoich upodobań.

Linki do pobrania gry znajdziecie poniżej. Dajcie znać w komentarzach, jak Wam się spodobała omawiana przeze mnie produkcja.