Cracow High School Tournament 2020

Cracow High School Tournament 2020

06/06/2020 przez Dominika Madej

Uczęszczasz do jednej z Krakowskich szkół i marzysz o zostaniu esportowcem? Nie wiesz jak się za to zabrać? Cracow High School Tournament może otworzyć Ci tę drogę!

Cracow High School Tournament to turniej od młodych – dla młodych!
W tym roku wystartowała pierwsza edycja w której „krakusy” i „krakuski” mogą wykazać się swoimi umiejętnościami w grze League Of Legends.

Całe przedsięwzięcie skupi wokół siebie 26 szkół, w których rozegrane zostaną kwalifikacje. Zwycięzcy kwalifikacji wezmą udział w turnieju głównym podzielonym na dwie fazy: Play-in Stage oraz Main Stage. W fazie play-in weźmie udział 14 drużyn, a w fazie głównej 16. Za nami już etap kwalifikacyjny. Data rozpoczęcia turnieju głównego obecnie jest niepewna, jednak przybliżony termin rozpoczęcia waha się między 26, a 29 czerwca.

Cały turniej będzie streamowany w amatorskim studiu komentatorskim (nasz kanał twitch.tv podanym wkrótce na stronie), w którym poza komentatorami będą znajdować się również członkowie Analyze Desku, czyli strefy analizy gier po ich ukończeniu. 


Zapraszamy również do sprawdzenia rulebooka wydarzenia:

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY
TURNIEJ GŁÓWNY


W przyszłości planujemy rozwój projektu na większą skalę zasięgu szkół, które mogą wziąć udział w projekcie, jak i urozmaicić nasze rozgrywki o inne tytuły takie jak CS:GO, czy FIFA.

Zachęcamy do oglądania streama z rozgrywek, odwiedzenia naszego fanpage po więcej informacji oraz wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Czekamy na Twoją drużynę podczas kolejnych eliminacji!

ZDJĘCIA: fp organizacji, eune.leagueoflegends.com
AUTOR TEKSTU: Dominika Madej