CryoSpace – oto zapowiedź horroru inspirowanego serią filmów pt. Obcy!

CryoSpace – oto zapowiedź horroru inspirowanego serią filmów pt. Obcy!

28/11/2020 przez Bartosz Kęprowski

Jeśli jesteście fanami Ellen Ripley oraz gatunku science fiction, jak również zdarzyło Wam się przeczytać kilka książek Philipa K. Dicka, to nowa propozycja wydawcy Games Operators z pewnością przypadnie Wam do gustu. Poznajcie CryoSpace, izometryczny horror, który zadebiutuje na komputerach osobistych już w 2022 roku. Poniżej możecie sprawdzić pierwszy zwiastun nowego tytułu firmy Kuklam Studios. Jak Wam się podoba?

Podstawowym zadaniem graczy w CryoSpace będzie eksploracja wraku statku kosmicznego, a co za tym idzie, zbudowanie bezpiecznej przystani, odnalezienie ocalałych oraz przede wszystkim zebranie koniecznych do przetrwania zapasów. Brzmi intrygująco? Należy dodać, iż eksplorowane przez graczy miejsce jest pełne niebezpieczeństw, a w tym śmiercionośnych pułapek oraz nieznanych ludzkości form życia.

Jak zatem możecie się domyślić, oprócz eksploracji będzie was czekać również wymagająca walka, zawiłe czasem zagadki oraz skomplikowany system zarządzania zapasami. Opanowanie wszystkich tych elementów zagwarantuje osiągnięcie sukcesu.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Kuklam Studios