Wkrótce pojawi się GTA VI?

Wkrótce pojawi się GTA VI?

17/10/2019 przez Dorota Palka

Steven Ogg – aktor znany z roli Trevora w GTA V, zasugerował podczas tegorocznego Brazil Game Show, że szósta odsłona kultowej serii może pojawić się już w 2020 lub 2021 roku.

Po raz pierwszy na temat Grand Theft Auto VI mogliśmy usłyszeć w 2016 roku. Rozmyślania nad tym tytułem spędziły sen z powiek nie jednego gracza. Choć jeszcze nie pojawiła się żadna oficjalna informacja na temat szóstej odsłony z serii, fani już wiedzą, że będzie to hit, który może nawet i pobije sukces V części. Informacja na temat wypowiedzi Stevena pojawiła się na portalu MeuPS4.


“Niedługo się pojawi. Produkcja gier trwa nawet siedem do ośmiu lat. Policzcie sobie”.

mówi Steven Ogg

Jest nam wiadome, że piąta część wyszła w 2013 roku, więc łatwo jest policzyć, że nowej odsłony Grand Theft Auto możemy się spodziewać w 2020 lub 2021 roku. Nic do teraz nie sugerowało, że aktor jest w jakikolwiek sposób zaangażowany w prace nad kolejnym GTA. Rockstar nigdy nie wykorzystał dwukrotnie tej samej postaci w głównej roli. Być może Trevor pojawi się jako postać poboczna, niezależna? Warto podejść do tego z dystansem, a wszystkiego dowiemy się już w niedalekiej przyszłości.