Czyżby mixwell pojawi się w składzie Cloud9 na najbliższe turnieje?

27/06/2018 przez

Cloud9 poszukuje piątego zawodnika do swojego składu CS:GO po tym jak Pujan „FNS” Mehta znalazł swoje miejsce na ławce rezerwowych. Póki co drużyna nie znalazła zastępstwa za Kanadyjczyka, ale w sieci krążą plotki na temat tego, kto mógłby wystąpić w barwach C9 na najbliższych zawodach.

Według strony rushbmedia.com poważnym kandydatem do zastąpienia FNS w składzie jest Oscar „mixwell” Cañellas Colocho. Hiszpan w ostatnim czasie występował w barwach G2 Esports, ale po personalnych zmianach stracił miejsce w głównej piątce. Wcześniej przez niespełna dwa lata mogliśmy oglądać go na amerykańskiej scenie, gdzie był zawodnikiem OpTic Gaming. To właśnie z OG mixwell, mając u swojego boku m.in. grających aktualnie w C9 Willa „RUSHA” Wierzbę oraz Tarika „tarika” Celika, wyciągnął rękę po triumf w ELEAGUE Season 2.

mixwell miałby wystąpić wraz z Cloud9 na dwóch nadchodzących turniejach – ESL One Cologne 2018 oraz ELEAGUE CS:GO Premier 2018. O ile plotki te zostaną potwierdzone, skład będzie prezentował się następująco:

  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Will „RUSH” Wierzba
  • Tarik „tarik” Celik
  • Oscar „mixwell” Cañellas Colocho