Darmowy weekend z XCOM 2!

Darmowy weekend z XCOM 2!

05/05/2018 przez x

Lubisz zarządzać paramilitarną organizacją, która walczy z siłami obcych, którzy podbili Ziemię? To wyśmienicie! Od 4 maja ruszył darmowy weekend z XCOM 2 oraz PROMOCJA! na ten tytuł na STEAM.

xcom2_longwar2_technical_001

XCOM 2 to kontynuacja gry XCOM: Enemy Unknown wydanej 9 października 2012. Fabuła gry rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak najeźdźcy z kosmosu wygrali wojnę i na ziemi zapanował nowy porządek. Po latach krycia się i odbudowywaniu sił, paramilitarna organizacja XCOM wywołuje powstanie przeciwko okupantowi.

No dobrze, ale na czym tak naprawdę polega rozgrywka?

W grze, wykonujemy zadania które mają na celu utrudnić pracę obcym, likwidować ich placówki, oddziały itp. Zadania wykonujemy za pomocą zebranej i wyszkolonej przez nas drużyny która, składa się z różnych narodowości. Kiedy zdobędziemy odpowiednie surowce, możemy przeprowadzać różne badania oraz rozbudować naszą bazę, co bardzo ułatwia wykonywanie następnych misji i pozwala urozmaicić rozgrywkę.

XCOM2_Shanty_Sectopod_2

Okey! Chce zagrać w tą grę! Skąd ją pobrać? Ile kosztuje?

Grę pobieramy z platformy STEAM, wypróbować ją ZA DARMO możemy od 4 maja do 6 maja. Do 10 maja mamy również bardzo duża promocję na ten tytuł! Zamiast zapłacić 215zł zapłacimy TYLKO 70,91zł! (Mowa o wersji podstawowej, za wersję Digital Deluxe zamiast 280zł zapłacimy 92,36zł!) Oczywiście, wszystkie postępy w grze zostają zapisane i nie tracimy ich po upływie darmowego dostępu!

Zamieszczam także minimalne wymagania sprzętowe do uruchomienia tej gry;

  • System operacyjny: Windows 7, 64-bit
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz lub AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1GB ATI Radeon HD 5770, 1GB NVIDIA GeForce GTX 460 lub lepsza

Jak widać, wymagania na dzisiejsze czasy nie są zbyt wielkie, gra zbiera naprawdę mnóstwo pozytywnych opinii, dodatkowo posiada polskie napisy! Zachęcam do zagrania w ten tytuł, szczególnie ze jest on obecnie za darmo! Zostawiam dla was jeszcze trailer, abyście mogli zobaczyć jak świetna jest ta gra!

Baner Netflix