Devolver chwali się swoim planem wydawniczym na bieżący rok!

Devolver chwali się swoim planem wydawniczym na bieżący rok!

03/01/2021 przez Bartosz Kęprowski

Wszyscy z pewnością już wiecie, informacja pojawiła się bowiem w lipcu ubiegłego roku, że firma Devolver zamierza wydać trzecią część swojej cenionej graczy oraz krytyków serii pt. Shadow Warrior. Wiadomość wzbudziła prawdziwą euforię. Ponadto zdradzono wówczas, iż produkcja studia Flying Wild Hog zadebiutuje na sklepowych półkach już w 2021 roku. Niemniej to nie koniec planów wydawniczych firmy Devolver. Okazuje się, iż wspomniany gigant ma w zanadrzu dla swoich wiernych fanów kilka niespodzianek na 2021 rok.

Cóż to za zaskakujące niespodzianki? Otóż Devolver za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter.com ujawnił, iż zamierza w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy dostarczyć graczom jeszcze 5 niezapowiedzianych tytułów. Zdziwieni? Niestety wydawca nie podał żadnych konkretów, więc należy uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze zapowiedzi.

Zatem Devolver Digital, zgodnie ze swoim oświadczeniem, wyda w 2021 roku aż 9 produkcji. Obecnie podano oficjalnie tylko cztery z nich. Mowa tutaj o następujących tytułach: Shadow Warrior 3, Loop Hero, Weird West oraz Card Shark.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia:
Devolver Digital; zdjęcia: Flying Wild Hog