Dishonored: Death of the Outsider - zwiastun samodzielnego dodatku! Boski byt czeka! - Report My Team

Dishonored: Death of the Outsider – zwiastun samodzielnego dodatku! Boski byt czeka!

Komputerowy gigant, a mowa tutaj o firmie Bethesda, zaprezentował ostatnio ciekawy materiał wideo promujący produkcję zatytułowaną Dishonored: Death of the Outsider. Wspomniane przed momentem dzieło stanowi swoistą kulminację znanego z jedynki wątku fabularnego. Ten zapoczątkowany został morderstwem cesarzowej Jessamine Kaldwin. Materiał znajdziecie poniżej.

 

Zatem omawiana gra będzie samodzielnym dodatkiem do pierwszej części Dishonored. Sympatycy elektronicznej rozrywki dostaną możliwość po raz pierwszy wcielić się w Billie Lurk. Dodatek wymagać będzie od graczy stanięcia oko w oko z niesamowicie potężną istotą. Na stronach Bethesdy opisywana jest jako iście boski byt. Jak nietrudno się domyślić, powierzona fanom misja skoncentruje się na pokonaniu rzeczonego stworzenia.

Ponadto warto dodać, iż gracze w Death of the Outsider powrócą do dobrze im znanego Cesarstwa Wysp. Dodatkowo czekać na nich będą rozbudowane poziomy i dynamiczna oraz przeważnie brutalna walka. Są to ważne elementy, dzięki którym seria Dishonored zabłysnęła na rynku gier wideo. Poza tym, co jest oczywistością, sympatycy produkcji dostaną w swoje ręce nowy wachlarz nieziemskich umiejętności i bogaty ekwipunek, a w tym prawdziwie zabójcze bronie. Premierę Dishonored: Death of the Outsider zaplanowano na 15 września 2017 roku. Gra dostępna będzie na PlayStation 4Xbox One PC.