DisStream kończy z streamowaniem, OFICJALNIE

DisStream kończy z streamowaniem, OFICJALNIE

12/11/2018 przez Dominika Madej

Dokładnie w setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, dostaliśmy w prezencie film od Norberta DisStream Gierczaka pod tytułem: “KOŃCZĘ ZE STREAMOWANIEM, DZIĘKI ZA WSZYSTKO!“. Z radością czy również smutkiem musimy jednak poinformować, że według DisStream, to nie jest clickbait i prawdą jest to, że przestanie na jakiś czas streamować.

Jednak jeśli ktoś chciałby LEGENDĘ Twitcha po raz ostatni przed nie wiadomo jak długą przerwą zobaczyć, to DisStream ogłosił już datę ostatniego streama, który odbędzie się dnia 13.11.2018 o godzinie 16. Na streamie odbędzie się Q&A z widzami. Decyzję o zaprzestaniu streamowania podjął miesiąc przed wypuszczeniem filmiku. Porzuca on Twitcha, ponieważ “znudzony jest streamowaniem, ponieważ wykonuje tą czynność w kółko”. W filmiku DisStream przedstawił również wyliczenia przestreamowanych godzin przez prawie 6 lat. Łącznie przeprowadził ponad tysiąc live’ów trwających łącznie ponad 5000 godzin. Jest to z pewnością wynik godzien podziwu i pokazuje, jak wiele Norbert poświęcił, by sprawiać radość swoim widzom.

Jednak DisStream odetnie się tylko od streamów, więc filmiki na YouTube będą wciąż przez niego tworzone. Planuje na swoim kanale serię odcinków Q&A, by widzowie mogli go lepiej poznać. Dis chce rozwijać swój kanał na YouTube i nagrywać takie filmy, które nie będą “rutynowe” jak streamy oraz zapewnią mu radość tworzenia. Zaplanował wypuszczenie gry Dis The Game. Jej premiera według Disa ma być za 2 miesiące.