Drużyna DreamEaters rozstaje się ze swoją organizacją!

Drużyna DreamEaters rozstaje się ze swoją organizacją!

08/10/2019 przez UŻYTKOWNIK USUNIĘTY

Zawodnicy drużyny DreamEaters rozstali się z organizacją w trybie natychmiastowym. Wieści o rozstaniu przekazał prezes drużyny, Anton Vinogradov. Napisał on na TwitLongerze, że powodem zaprzestania współpracy z drużyną są problemy budżetowe zespołu.

Vinogradov dodał również, iż zawodnicy otrzymali swoje pensje bez maja oraz organizacja zaoferowała zawodnikom procent ze sprzedaży naklejek turnieju StarLadder Major, aby wyrównać niezapłaconą pensję z maja. Gracze natomiast chcieli otrzymać całą sumę pieniędzy ze sprzedaży naklejek wraz z przekazaniem wygranych pieniędzy z ostatnich turniejów dla organizacji.

Komentarz od byłych graczy DreamEaters dodał Svytoslaw Dovbakh, który przyznał, iż relacje z zarządem były wrzące oraz drużyna nie chciała już kontynuować współpracy. Była drużyna będzie brała udział w WePlay! Forge of Masters Season 2 oraz w ECSach. W następnym tygodniu, drużyna wyleci do Holandii, aby wziąć udział w DreamHack Open Rotterdam 2019, gdzie nagrodą będzie 100 tysięcy dolarów.

Skład ex-DreamEaters wygląda następująco:

Semyon “kinqie” Lisitsyn
Svyatoslav “svyat” Dovbakh
Vladislav “Krad” Kravchenko
Anton “speed4k” Titov
Igor “Forester” Bezotecheskiy

Aleksandr “zoneR” Bogatiryev (trener)

autor: Ngoc Quang Pham