Drużyna Izaka w półfinale ASUS ROG Join The Republic!

Drużyna Izaka w półfinale ASUS ROG Join The Republic!

06/01/2019 przez Sebastian Olczyk

Izak i spółka powalczą o finał.

Piotr „Izak” Skowyrski i spółka awansowali do półfinału turnieju ASUS ROG Join The Republic! Polska ekipa w meczu o półfinał pokonała drużynę amerykańskiego streamera Erika „fl0m” Floma 2:0. Mapy tego pojedynku to train, inferno i dust2.

Pierwsza mapa mimo, że była wyborem fl0m’a to wpadła dość gładko na konto polskiej drużyny, która od początku do końca dyktowała warunki gry i zwyciężyła 16:3. Na drugiej mapie po pierwszej połowie wydawało się, że scenariusz gry będzie taki sam, jednak po gładko wygranej połówce 12:3 po stronie broniącej w drugiej części zaczęły się problemy i odrabianie strat przez ekipę amerykanina. W końcu udało się jednak domknąć wynik i wygrać mapę 16:14, a cały mecz ostatecznie 2:0.

W półfinale ekipa Izaka zmierzy się z rosyjsko-ukraińską drużyną, na czele której stoi Arseny „ceh9” Trynozhenko.

Warto wspomnieć, że nawet jeśli polskiej drużynie nie uda się awansować do finału to będziemy w nim mieli polski akcent. W pierwszym półfinale brytyjska drużyna prowadzona przez Henrego „HenryG” Greer’a pokonała 2:1 francuską drużynę, której kapitanem jest HOUNGOUNGAGNE. W brytyjskiej drużynie występuje Polak, Filip „TUDSON” Tudev.

Źródło zdjęcia: hltv.org