Durnog – Kickstarter jest już dostępny

Durnog – Kickstarter jest już dostępny

03/06/2020 przez Dorota Palka
Obawiacie się Dungeonów? Mamy nadzieję, że nie bo Durnog to pierwszoosobowy, dynamiczny, pełen akcji i niesamowitych stworzeń dungeon crawler z elementami RPG. Nad grą pracuje młody polski zespół OnionMilk. O Durnogu wspominaliśmy niegdyś w jednym z naszych artykułów. Możecie go przeczytać tutaj,a by lepiej zapoznać się z zespołem OnionMilk oraz grą.

O co chodzi z tym Kickstarterem?

Kickstarter to platforma, na której można opublikować swój projekt w celu uzbierania na niego pieniążków, aby mógł wejść w życie. Na uzbieranie interesującej nas sumy, bądź znalezienie potencjalnych sponsorów, inwestorów Kickstarter daje 30 dni. W akcję postanowili zaangażować się również już nam znani OnionMilk.


Postanowiliśmy skorzystać z platformy Kickstarter, aby dodać więcej treści i funkcji do naszej gry. Z powodzeniem zaimplementowaliśmy mechanikę rozgrywki, a w podstawową wersję gry można już zagrać. Teraz głównie pracujemy nad tym, aby tryb fabularny został ukończony i aby pozbyć się błędów, nad którymi czuwają nasi testerzy.


Podczas tej kampanii chcemy z tobą współpracować, aby Dunrog był jeszcze lepszy. Głównym planem jest wydanie gry w 4 kwartale 2020 i dodanie wszystkich rzeczy, które pomożecie nam odblokować w 1 kwartale 2021. Może wystąpić ryzyko opóźnień, ponieważ nie jesteśmy w stanie pracować nad tą grą w pełnym wymiarze godzin z powodu sytuacji panującej teraz na Świecie. Twoje wsparcie może to zmienić, dając nam znacznie więcej swobody w dalszym rozwijaniu naszego pomysłu.

Dodając swoją cegiełkę wspieramy nie tylko proces tworzenia gry ale i przyczyniamy się do rozwoju młodych Polaków na rynku gier i Polskiej gospodarki. Za wsparcie twórcy przewidują nagrody takie jak:

  • dostęp do demo gry Durnog,
  • certyfikat z podziękowaniami
  • dostęp do pełnej wersji gry gdy już zostanie wydana
  • dostęp do ekskluzywnych materiałów Kickstartera
  • Twój projekt potwora, który zostanie dodany do gry

i wiele innych ciekawych nagród! Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie OnionMilk oraz na ich Kickstarterze.

Twórcy są bardzo otwarci na współpracę i kontakt z fanami gry. Są dla Was nie tylko na Facebooku czy Instagramie ale, także posiadają własnego Discorda, gdzie możecie lepiej poznać ten pełen ciekawych pomysłów zespół.

źródło: OnionMilk