Od dziś możecie dowolnie kształtować teren w grze The Sims 4!

Od dziś możecie dowolnie kształtować teren w grze The Sims 4!

15/11/2018 przez Bartosz Kęprowski

Jeśli ciągle nie znudziło Wam się The Sims 4 lub jesteście ogromnymi fanami tejże serii, to mamy dla Was bardzo istotną informację. Otóż wraz z nową aktualizacją, Wasza ulubiona gra otrzymała kilka ciekawych nowości. Pierwszą  z nich jest narzędzie pozwalające na modyfikację terenu. Zatem od teraz możecie tworzyć domy na wzniesieniach, w dolinach, tworzyć fundamenty i zbiorniki, jak również eksperymentować ze schodami lub o połowę niższymi ścianami – wszystko zależy jedynie od Waszej wyobraźni.

Ponadto dodano też nową karierę. Każdy Sim może od teraz podjąć się pracy jak twórca stylów, a więc tworzyć nowe trendy i mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać moda w jego okolicy. W związku z tym w aktualizacji nie mogło zabraknąć nowych ubrań i ozdób.

40143114

Warto dodać, iż wprowadzono też szereg usprawnień. Są nimi: dodatkowa pomoc w postaci lektora, całkiem ciekawy przewodnik do procesu wybierania aspiracji, a także gotowe parcele dostosowane do historii graczy, czy też zupełnie nowy ekran wyboru świata. Poza tym można już też wybrać nazwę karier Simów , a co za tym idzie, opis pracy, jaką przecież wykonują. Jeszcze Wam mało? A więc twórcy wprowadzili również możliwość przełączenia się na widok kamery pierwszoosobowej. A więc, aby przełączyć widok pomiędzy kolejnymi Simami lub ich pupilami, wystarczy skorzystać ze strzałek.

Nie zabrakło też nowego zadania – „Wyzwania pozytywności” z udziałem Millie Bobby Brown. Tym razem musicie jedynie być życzliwi dla innych Simów. Wyzwanie potrwa aż do 4 grudnia. Za wykonanie zadania czekają Was cenne nagrody, także warto się trochę wysilić i zrealizować je przed czasem. Powodzenia!