Earth Defense Force: Iron Rain – kolejny exclusive na PS4! Zapowiedź gry!

Earth Defense Force: Iron Rain – kolejny exclusive na PS4! Zapowiedź gry!

19/09/2017 przez Bartosz Kęprowski

Posiadacze PS4, czy narzekacie na brak ciekawych exclusive’ów na wasze konsole? To poniższa zapowiedź gry Earth Defense Force: Iron Rain z pewnością powinna Was zaciekawić. Zapraszam serdecznie do oglądania!

 

Baner Netflix

Podobało się? To teraz kilka słów wyjaśnienia. Earth Defense Force: Iron Rain to, jak nietrudno się domyślić, dzieło giganta w branży gier wideo, czyli Sony. Wspomniana firma zdecydowała się zaprezentować zwiastun swojej produkcji na jednej z licznych prowadzonych przez nią konferencji, która odbyła się przed wyczekiwanymi przez sympatyków elektronicznej rozrywki targami Tokyo Game Show. Gra zaliczy premierę w przyszłym roku i będzie dostępna jedynie dla posiadaczy konsol PlayStation 4. Czujecie się usatysfakcjonowani?

Sama produkcja wydaje się bardzo prosta w swoich założeniach. Gracze wcielają się w pewnego żołnierza, którego nadrzędnym celem jest obrona planety przed inwazją obcych i przetrwanie ich ataku, co jest chyba oczywistością. Podczas rozgrywki nie zabraknie wielkich insektów, jeszcze większych robotów i mnóstwa widowiskowych eksplozji. Brzmi interesująco? No ja myślę!