Epic Games o porażce

Epic Games o porażce

28/01/2018 przez x

Znani producenci z  Epic Games ogłosili, że 26 kwietnia tego roku zostaną wyłączone serwery gry Paragon. Produkcja jest na rynku od 2016 roku i do tej pory nie wyszła jeszcze z fazy testowej i jak widać, już z niej nie wyjdzie.

27060445730l

Twórcy znanej na cały świat serii Unreal przyznają, że nowa produkcja nie cieszy się dużym zainteresowaniem graczy, dlatego nie opłaca się jednak dalej inwestować w projekt.

Baner Netflix

– Po długim namyśle i trudnych rozmowach w naszym zespole stwierdziliśmy, że nie widzimy dobrego sposobu na rozwinięcie Paragon w tytuł MOBA, który przyciągnie wystarczająco wielu graczy i utrzyma się na rynku. 
Epic Games obiecują zwrócić pieniądze graczom, które wydali na różnego rodzaju dodatki do gry. W tym celu tak jak producenci zapewniają, gracze muszą wypełnić specjalny formularz znajdujący się w dziale pomocy technicznej.

– Ponieważ chcemy zachować się uczciwie, firma Epic zwróci każdemu graczowi wszystkie pieniądze wydane na wszystkie produkty w Paragonie na dowolnej platformie. Pieniądze te będą pochodzić bezpośrednio od firmy Epic, a nie od usługodawcy danej platformy. – Zapewnia jeden z twórców