ESL oraz Intel ogłaszają IEM Beijing-Haidian

ESL oraz Intel ogłaszają IEM Beijing-Haidian

24/08/2019 przez UŻYTKOWNIK USUNIĘTY

ESL oraz Intel ogłosili IEM Beijing-Haidian, które odbędzie się w Beijing University Students’ Gymnasium. Osiem drużyn powalczy o nagrody w wysokości 200 tysięcy dolarów. Turniej ten odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2019 roku.

Narazie wiemy, iż Team Liquid oraz Astralis będą uczestnikami tego turnieju. Do tych dwóch drużyn dołączą jeszcze trzy drużyny, które otrzymają zaproszenia. Pozostałe trzy drużyny zostaną wyłonione z eliminacji online w Azji, Chinach i Europie.

Michał Blicharz, wiceprezes ds. pro gamingu skomentował:

Przez lata organizowania IEM w Chinach, zauważyliśmy, że chińska społeczność e-sportowa stała się jedną z najbardziej oddanych społeczności na świecie. Mamy zaszczyt organizować kolejną edycję turnieju Intel Extreme Masters w stolicy Chin, Beijing.
Aby uczcić to wielkie osiągnięcie, cieszymy się, że możemy zapełnić znane miejsca i stadiony na całym świecie zamiast targów i jesteśmy dumni z przedstawienia naszego turnieju najbardziej pożądających fanów. To dopiero początek wielu wspaniałych momentów e-sportowych w Azji, a zwłaszcza w Chinach.

Intel Extreme Masters Beijing 2019 będzie czwartym wydarzeniem w tym roku organizowanych przez ESL, wcześniejsze to IEM Katowice, IEM Sydney oraz IEM Chicago.

źródło: esportsinsider