Espiranto i nexa z Imperial w Team Valiance?

Espiranto i nexa z Imperial w Team Valiance?

02/11/2018 przez Ngọc Quang Phạm

Ostatnimi czasy toczą się rozmowy pomiędzy drużyną Valiance oraz Imperial na temat transferu dwóch zawodników: Rokasa EspiranTo Milasauskasa oraz Nemanja nexa Isakovića.

Dowiedzieliśmy się również, że oprócz transferu EspiranTo oraz nexa nastąpi też transfer Otto ottoNd Sihvo, który ostatnio dołączył do Imperial i grał dla brytyjskiej organizacji w turniejach online, w tym dwóch otwartych kwalifikacjach do turnieju Europe Minor.

EspiranTo i nexa grali dla Imperial od Marca 2018, gdy organizacja przyjęła drużynę pod nazwą MANS NOT HOT. Odegrali oni kluczową rolę, pomagając drużynie zwyciężyć na turnieju Copenhagen Games oraz DreamHack Open Summer, w którym Litwin zdobył tytuł MVP w Jönköping.

Co nieco o Valiance: Zagościło na scenie CS:GO w październiku 2017, przyjmując w swoje ramiona drużynę Binary Dragons. Wskoczyli oni na pozycję 26 po zakwalifikowaniu się na DreamHack Masters Stockholm, ale niestety obecnie spadli do pozycji 57 w rankingu.

Z naszych informacji wynika, że zawodnicy ci zastąpią Aleksandara jayzaR Zarkovića, Luka emi Vukovića oraz Aleksa Impulse Stankića.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Imperial wraz z Valiance dojdą do porozumienia, wnet skład Valiance będzie wyglądał następująco:

  • Nemanja „huNter” Kovač
  • Nestor „LETN1” Tanić
  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Otto „ottoNd” Sihvo
  • Luka „emi” Vuković – trener