FMPONE przedstawił nową wersję Cache

FMPONE przedstawił nową wersję Cache

02/11/2018 przez Ngọc Quang Phạm

Podczas gdy dostaliśmy informacje o nowym remake’u CS:GO Cache, najnowsze wideo FMPONE’a pokazuje mapę w akcji. Nagranie z nowej bombsite’u A pokazuje kilka interesujących zmian, w tym kilka unikalnych możliwości odbijania site’a.

CS:GO Cache: Nowy Bombsite A
FMPONE wcześniej pokazał na Twitterze nieprzeteksturowany obraz tego, jak będzie wyglądać Bombsite A. Dziś nowy film pokazuje nam znacznie więcej o tym, jak będzie wyglądał i jak będzie się grało.

Przejście z ciężarówki na CT do BS A jest o wiele bardziej otwarte. Zakrzywiona ściana daje antyterrorystom znacznie lepszą wizję i więcej możliwości dla granatów. Może to spowodować, że odbijanie będzie łatwiejsze, a mapa może stać się bardziej dwustronna.

Jedną z najciekawszych zmian jest możliwość samodzielnego zboostowania się ze ściany ciężarówki do słupków świetlnych. To daje CT szybki sposób, aby dostać się do świateł i zaskoczyć graczy terrorystów.

Na ścianie ciężarówki znajduje się również mały schowek, w którym gracze mogą się ukryć. Może to być użyteczne w przypadku zajętych BSów po obu stronach. FMPONE może jednak usunąć to przed wypuszczeniem mapy ze względu na znaczną przewagę CT.

Baner Netflix

Zmiany zdecydowanie wpłyną na zmianę rozgtywki na Cache i pozwolą na nowy sposób odbijania. Wcześniejszy release od FMPONE pokazał nam nowe tekstury na mapie. Nie są one wyświetlane w nowym wideo Site’u A, ale tekstury zostaną prawdopodobnie wstawione przed wydaniem Cache.