Fragsters zastąpi Imperial na Games Clash Masters

Fragsters zastąpi Imperial na Games Clash Masters

20/09/2018 przez Ngọc Quang Phạm

Imperial wycofało się z Games Clash Masters aby skoncentrować się na szóstym sezonie Star-Series i-League i zostało zastąpione przez duńskie Fragsters.

Imperial, które miało być jedną z trzech zaproszonych drużyn na turniej Games Clash Masters odbywający się w Polsce, wycofało się z turnieju o puli 90.000 dolarów aby skupić się na treningach do szykującego się szóstego sezonu Star-Series i-League, które w puli nagród ma 300.000 dolarów.

Drużyna Fragsters, która również będzie brała udział w StarSeries, będzie usytuowana zamiast Imperial w grupie B, wraz z x-kom, AGO, oraz Red Reserve. W pierwszym meczu zmierzą się z formacją Mateusza Zawistowskiego, czyli AGO.

Fragsters w tym momencie jest usytuowane na 30 miejscu według rankingu HLTV. Była ostatnio widziana podczas DreamHack Open Valencia, gdzie doszli do półfinałów, w których przegrało z  North 0-2.

Games Clash Masters odbędzie się w dniach 28-30 września w gdyńskiej arenie i zagra podczas niej 8 drużyn. Turniej zacznie się od fazy grupowej, po czym odbędą się mecze BO3 w trybie single-elimination.

Grupy na Games Clash Masters wyglądają następująco:

Grupa A
Heroic
Kinguin
Sprout
PACT

Grupa B
AGO
Fragsters
Red Reserve
x-kom