Gotowi na zapowiedź 4 części Dragon Age’a, a może remastera trylogii? BioWare podgrzewa atmosferę!

Gotowi na zapowiedź 4 części Dragon Age’a, a może remastera trylogii? BioWare podgrzewa atmosferę!

23/05/2020 przez Bartosz Kęprowski

Szczerze powiedziawszy, od premiery ostatniego teasera czwartej części Dragon Age’a minęło już naprawdę sporo czasu. W zasadzie zdążyłem nawet zapomnieć, iż taka gra powstaje… Do dzisiaj. Przedstawiciele firmy BioWare wreszcie odkurzyli temat kolejnej odsłony całkiem udanej serii… a może właśnie zapowiedzieli remaster trylogii? Przejdźmy więc do rzeczy. Otóż na oficjalnym profilu rzeczonego producenta opublikowano jeden, malutki wpis, który wywołał jednak spore pobudzenie wśród fanów omawianej marki. Udostępniony post znajdziecie poniżej. Zawiera on pewien kadr, który dociekliwym fanom natychmiast skojarzył się z jedną sceną znaną z filmowego uniwersum Marvela. Zresztą sprawdźcie post sami i podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami.

O co tyle szumu? Hmmm, zastanówmy się… Jakiś czas temu zapowiedziano pojawienie się nowego remastera gry z potężnego dorobku studia EA. Produkcja podobno ma zadebiutować na rynku jeszcze przed końcem marca 2021 roku. Kandydatem na wspomnianego powyżej remastera według pojawiających się wówczas w sieci pogłosek, była znana i lubiana seria, a mowa tutaj o trylogii Mass Effecta, Cóż… może jednak chodzi o odświeżoną serię Dragon Age? Myślę, że nikt by się nie zawiódł faktem, że BioWare postanowiło unowocześnić swoją drugą, równie znaną i lubianą, co Mass Effect, markę.

Istnieje też szansa, iż powyższa zapowiedź dotyczy nadejścia następnej, pełnoprawnej części Dragon Age’a. W końcu wszyscy fani tego cyklu już od 2018 roku z niecierpliwością wypatrują kolejnych informacji o ogłoszonej, czwartej odsłonie fantastycznej przygody. Warto przypomnieć, że sami twórcy zapewniali, iż aktualnie prędzej pojawi się nowy Dragon Age niż kolejny Mass Effect. Pozostaje nam zatem czekać do czerwcowego EA Play Live 2020.

Autor: Bartosz Kęprowski
Źródło ilustracji wprowadzenia: BioWare