GuardiaN powraca do Na`Vi!

GuardiaN powraca do Na`Vi!

20/09/2019 przez UŻYTKOWNIK USUNIĘTY

Guardian dołącza ponownie do Natus Vincere, zastępując Danylo “Zeus” Teslenko, który zdecydował, iż odchodzi on ze sceny CS:GO jako gracz. Jego ostatnim turniejem z drużyną będzie BLAST Pro Series.

Dwudziestoośmiolatek powraca do swojej rodzimej drużyny, którą reprezentował przez prawie 4 lata od 2013 do roku 2017, będąc czołowym snajperem podczas takich turniejów, jak DreamHack Open Cluj-Napoca oraz MLG Columbus. Razem z drużyną Na`Vi wygrali wiele turniejów, w tym ESL One New York 2016.

Natus Vincere pozyskało ponownie GuardiaNa, który został wykupiony przez FaZe w 2017 roku, po czym stali się oni najlepszą drużyną świata w 2018 roku.
Przez rok 2019, międzynarodowe FaZe osiągało mieszane rezultaty, ponieważszukali oni nowego in-game leadera po odejściu “karrigana”. Po odejściu Filipa “NEO” Kubskiego drużyna spadła z top10 najlepszych drużyn świata.

Do zespołu Na`Vi dołaczył również B1ad3 jako nowy trener, zastępując Kane’a, który był trenerem od końca marca br. Był on trenerem dwóch drużyn z regionu CIS: Gambit oraz HellRaisers. GuardiaN oraz B1ad3 dołączyli do Natus Vincere tuż przed DreamHack Masters Malmo, które odbędzie się 1-6 października.

Po dołączeniu Słowaka do Na`Vi, drużyna wygląda następująco:

Egor “flamie” Vasilyev
Aleksandr “s1mple” Kostyliev
Denis “electronic” Sharipov
Kirill “Boombl4” Mikhailov
Ladislav “GuardiaN” Kovács

Andrey “B1ad3” Gorodenskiy (coach)

autor: Ngoc Quang Pham