Half-Life: Caged - pracownik Valve udostępnia za darmo ciekawy mod do popularnej gry! - Report My Team

Half-Life: Caged – pracownik Valve udostępnia za darmo ciekawy mod do popularnej gry!

Należycie do grona fanów kultowego Half-Life’a? To ten news jest adresowany właśnie do Was! Okazuje się, że wszyscy zwolennicy wspomnianej produkcji, marzący o przeżyciu nowej przygody w dobrze znanym im uniwersum, otrzymali niepowtarzalną możliwość zrealizowania swoich marzeń za pośrednictwem modu Half-Life: Caged. Za rzeczony projekt odpowiedzialny jest były pracownik firmy Valve, czyli Cayle George.

 

Half-Life: Caged stanowi zupełnie nową kompanię zrealizowaną z myślą o rozgrywce dla jednego gracza. Głównym motywem przewodnim modu jest ucieczka w iście wybuchowym stylu ze strzeżonego więzienia. W trakcie zabawy sympatycy elektronicznej rozrywki dostaną możliwość odblokowania sporej ilości ukrytej zawartości. Ponadto podczas przeżywania nowej przygody w uniwersum Half-Life’a towarzyszyć Wam będzie muzyka artysty znanego pod pseudonimem Lazerhawk.

Aby zagrać w Half-Life: Caged użytkownicy steama muszą posiadać na swoim koncie pełną wersję omawianej gry. Z kolei mod możliwy jest do pobrania bezpośrednio ze strony Valve.