Hanzo w Heroes of the Storm

Hanzo w Heroes of the Storm

13/12/2017 przez Roksana Sładkowska

Jakiś czas temu ogłoszono, że nowymi bohaterami w Heroes of the Storm będą Alexstrasza i Hanzo. W końcu doczekaliśmy się przybycia łucznika z Overwatcha i możemy się nim cieszyć już od wczoraj. Pora przedstawić jego umiejętności!

Zdolności podstawowe

Łuk Burzy (Q) – Hanzo napina łuk i wystrzeliwuje strzałę, która zadaje 270 punktów obrażeń pierwszemu napotkanemu bohaterowi.

Strzała Rozpryskowa (W) – wystrzeliwuje strzałę, która tym razem zadaje 80 punktów obrażeń. Jednak, gdy napotka na swojej drodze przeszkodę i zderzy się z nią, rozszczepia się na 5 strzał. Te z kolei, zadają 85 pkt. obrażeń.

Strzała Soniczna (E) – strzała, która zapewnia widoczność na danym obszarze przez 8 sekund. Kiedy trafi w przeciwnika, zadaje mu 150 pkt. obrażeń.

Cecha

Wrodzona Zwinność (D) – Hanzo przeskakuje ponad różnymi przeszkodami.

Zdolności bohaterskie

Smoczy Strzał (R1) – po półtorej sekundy Hanzo przywołuje dwa Duchy Smoków. Ruszają naprzód i gdy spotkają na swojej drodze wrogich bohaterów, zadają im 100 pkt. obrażeń i ogłuszają ich na krótki czas. W zależności od tego, jaką odległość pokonają, obrażenia wzrastają. Gdy przemierzą średnią odległość, zadają 200 pkt, a gdy dużą – 350 punktów. Czas ogłuszenia przeciwników również wzrasta.

heroes_of_the_strom_main_blizz_art