Hello Neighbor 2 – oficjalna zapowiedź gry!

Hello Neighbor 2 – oficjalna zapowiedź gry!

25/07/2020 przez Bartosz Kęprowski

W sieci zadebiutowała oficjalna zapowiedź kontynuacji pierwszoosobowej skradanki pt. Hello Neighbor! Materiał udostępnili twórcy ze studia Eerie Guest razem z wydawcą tinyBuild Games. Zapraszam serdecznie do oglądania!

Hello Neighbor 2 pojawi się na sklepowych półkach dopiero w przyszłym roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox Series X. Warto tutaj wspomnieć, iż kontynuacja popularnej skradanki nie będzie tytułem na wyłączność dla platformy Epic Games Store, a co za tym idzie, grą będę mogli się cieszyć użytkownicy Steamu oraz Microsoft Store.

Jeszcze kilka słów o fabule dzieła. Sympatycy elektronicznej rozrywki znowu dostaną w swoje ręce tytuł o złożonej i niepokojącej historii. Mianowicie bohaterem gry jest dziennikarz o imieniu Quentin. Protagonista wyruszy do miasteczka Raven Brooks, w celu wyjaśnienia tajemniczych zaginięć lokalnych mieszkańców. Kontynuacja cechować się będzie otwartym światem oraz nietuzinkowym sąsiadem. Bardziej inteligentnym i enigmatycznym w porównaniu do tego z pierwszej odsłony. Już nie możecie się doczekać?

Autor: Bartosz Kęprowski
Źródło ilustracji wprowadzenia: Eerie Guest’ tinyBuild Games