Icarus – zwiastun nowego dzieła twórców gry DayZ!

Icarus – zwiastun nowego dzieła twórców gry DayZ!

05/04/2021 przez Bartosz Kęprowski

W sieci zadebiutował niedawno zwiastun live-action produkcji zatytułowanej Icarus. Gra wilcza się w poczet gatunku określanego mianem survival. Warto tutaj dodać, iż Icarus będzie tytułem free-to-play. Zapraszam zatem do obejrzenia poniższego zwiastuna.

Siedmiominutowy materiał wideo przedstawia przede wszystkim wykreowany przez twórców świat, w którym przyjdzie się poruszać graczom poszukującym niełatwych przygód. Wcielą się oni bowiem w jednego z astronautów biorących udział w eksploracji obcej planety. Brzmi zachęcająco?

Mimo iż omawiana produkcja utrzymana jest w konwencji science fiction, to będzie również rasowym, trudnym survivalem. Ogrywając Icarusa fani elektronicznej rozrywki będą musieli między innymi tworzyć tradycyjną broń, którą następnie wykorzystają w walce z lokalnymi mieszkańcami planety. Niemniej nieprzyjazne zwierzęta nie będą jedynym zmartwieniem graczy. Dbanie o odpowiedni poziom tlenu, zaspokajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych czy wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie. To kolejne trudności do pokonania, na drodze do ostatecznego zwycięstwa.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: RocketWerkz