Intel Extreme Masters 2017 ponownie w Polsce

Intel Extreme Masters 2017 ponownie w Polsce

04/12/2016 przez Wojciech Graf

Stolica Górnego Śląska ponownie będzie gościła turniej z cyklu Intel Extreme Masters, ale tym razem organizatorzy podzielili imprezę na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się pod koniec lutego 2017 (25-26.02.2017) i właśnie w ten weekend gracze sprawdzą swoje siły w grze League of Legends, natomiast na początku marca (3-5.03.2017) zawodnicy zagrają w Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCrafta II.

Podczas drugiego weekendu związanego z grami w Katowicach, zawody odbywać się będą w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK). Goście, którzy przyjdą w marcu na IEM mogą zagrać w gry free to play, ale też wziąć udział w różnego rodzaju konkursach. Bardzo interesujące jest to, że w tym roku Intel Extreme Masters obejrzało ponad 34 miliony ludzi, liczba ta robi wrażenie. Transmisję z wydarzenia standardowo poprowadzi Twich, Hitbox i Yahoo.

iem2017-zapowiedz-imprezy

Jeśli chodzi o wstęp to będzie bezpłatny, ale od 15 grudnia w Internecie można sobie kupić bilet “wcześniejszego wstępu”.
Bilety: jednodniowe, trzydniowe, premium czy też dla wymagających God Mode ( cena biletu obejmuje nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu, wstęp do strefy VIP, inne rzeczy)