Izako Boars: Drużynę opuszcza jeden z zawodników - Report My Team

Izako Boars: Drużynę opuszcza jeden z zawodników

„Już od jakiegoś czasu nad tym myślał, teraz jednak powiedział to oficjalnie..”

Daniel „STOMP” Płomiński nie jest już zawodnikiem Izako Boars! Najpierw ta informacja pojawiła się na fanpage Neex’a, teraz jest na każdym forum związanym z e sportem.

Dzisiaj oficjalnie Stomp poinformował swoich kolegów o tym, że musi zakończyć karierę w Dzikach Izaka aby wylecieć do Danii. Daniel był i nadal jest świetnym zawodnikiem Counter Strike :Global Offensive. Chwaliły go wszystkie polskie media i wszyscy liczyli na to, że to on jako snajper pociągnie swoją drużynę do przodu. Jednak jak widać los miał dla niego inne plany. Sam poznałem Stompa na imprezie Esport Now , udało nam się zamienić kilka zdań, oprócz tego, że był wspaniałym zawodnikiem był naprawdę fajnym, luźnym człowiekiem.

405

Ostatnio o Izako Borars głośniej jest jako o drużynie streamerów niż drużynie e sportowców. Jak było mówione na początku celowali oni nawet w top5 polski a kończy się na codziennych streamach. Co prawda zawodnicy mimo tak krótkiej gry ze sobą zdobyli kilka osiągnięć, mniejszych czy większych to już nie ma znaczenia. Na miejsce Daniela w najbliższym czasie pojawić ma się Mateusz „Matty” Kołodziejczyk.