Jordan „n0thing” Gilbert nie jest już graczem Cloud9!

08/05/2018 przez

N0thing znany też jako Jordan Gilbert w swojej karierze sięgał po wiele znaczących trofeów. Jednak od wielu miesięcy znajdował się na ławce rezerwowych drużyny Cloud9, ale to może wreszcie się zmienić. 27-latek ogłosił, że jego obecny kontrakt z drużyną dobiegł końca.

Jordan trafił do organizacji C9 w sierpniu 2014 roku. Wraz z zespołem, uczestniczył w aż siedmiu! Majorach, biesiadował triumfy m.in. podczas lanowych finałów 4. sezonu ESL Pro League, iBUYPOWER Cup. Jednak w minionym roku zespół dopadł kryzys, którego przypieczętowaniem był fatalny występ na PGL Major Kraków 2017. To właśnie po zakończeniu imprezy podjęto decyzję o przesunięciu n0thinga do rezerw.

Amerykanin wolny czas wykorzystuje na streamowanie. Mogliśmy go oglądać także w roli eksperta podczas kilku turniejów, w tym np. przy; ELEAGUE Major Boston 2018. Teraz, kiedy jego kontrakt z Cloud9 przestał obowiązywać, Jordan mógłby powrócić do regularnej gry, jednak na ten moment, nie wiadomo czy zdecyduje się na taki ruch, czy pozostanie przy streamowaniu.

A wy jak myślicie? Czy Jordan powróci na profesjonalna scenę Counter Strike? Czy jednak będzie wolał przejść już na „emeryturę” i skupi się na streamowaniu? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzach!

Cloud9_logo.svg