To już koniec porozumienia Legii Warszawy z Luksterem!

To już koniec porozumienia Legii Warszawy z Luksterem!

08/03/2018 przez Bartosz Kęprowski

Pamiętacie Wasze zdumienie na wieść o tym, że Legia Warszawa w 2016 roku postanowiła oficjalnie otworzyć sekcję FIFA? Wiadomość szybko obiegła media i ucieszyła wielu polskich fanów esportu. Na początku w sekcji znalazł się jedynie Michał „Sroka” Srokosz. Następnie, po upływie kilku tygodni, dołączył do niej Łukasz „Lukster” Kamiński, mogący się pochwalić naprawdę wybitnymi wynikami w poprzednich edycjach gry.

Niestety Legia ogłosiła dzisiaj, iż oficjalnie postanowiła pożegnać się z Luksterem. Współpraca pomiędzy zawodnikiem a klubem trwała niespełna półtora roku. Rozwiązanie kontraktu odbyło się za porozumieniem obu stron.

Baner Netflix

Warto tutaj dodać, że pozostali członkowie sekcji, czyli Sroka oraz Miłosz „Milosz93” Bogdanowski są dobrze znani nie tylko na polskiej scenie esportu, lecz również międzynarodowej. Niestety tego samego nie można powiedzieć o Luksterze. Rzeczony gracz przez całą swoją przygodę ze stołecznym klubem nie wykazał się żadnymi wartymi uwagi wynikami czy osiągnięciami, co w dużo stopniu spowodowało taką, a nie inną decyzję włodarzy Legia eSports.

Sekcja esportowa Legii Warszawa wygląda obecnie następująco:

  • Miłosz „Milosz93” Bogdanowski
  • Michał „Sroka” Srokosz