Kangurek Kao – krótki fragment rozgrywki z nowej części!

Kangurek Kao – krótki fragment rozgrywki z nowej części!

28/11/2020 przez Bartosz Kęprowski

Nareszcie mamy jakikolwiek materiał prezentujący rozgrywkę w wysoce oczekiwanej kontynuacji znanej i lubianej serii pt. Kangurek Kao. Krótkie wideo zostało udostępnione przez twórców gry – studio Tate Multimedia w serwisie YouTube. Materiał możecie podziwiać poniżej.

Mimo iż wideo trwa zaledwie 13 sekund, to można na jego podstawie zauważyć, że gra będzie odznaczać się miłą i, co najważniejsze, ładną oprawą graficzną, przywodzącą na myśl ostatnie odsłony serii Crash Bandicoot.

W nowym Kangurku Kao gracze podejmą się misji odnalezienia zaginionej siostry głównego bohatera. Nie wiedzieliście, że ma rodzeństwo? Niespodzianka! Ponadto spróbują również ustalić, co tak naprawdę przydarzyło się dawno nieobecnemu ojcu charakterystycznego kangurka z rękawicami bokserskimi. Jednak to nie wszystko. Na drodze bohatera to jego celu staną opętani przez mroczną siłę legendarni mistrzowie sztuk walki, a także starzy znajomi.

Tate Multimedia zmierza wydać grę już w przyszłym roku. Obecnie wiadomo, iż ich nowe dzieło pojawi się jedynie na komputery osobiste.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Tate Multimedia