Kolejne organizację inwestują w PUBG'a! - Report My Team

Kolejne organizację inwestują w PUBG’a!

Po wielkim sukcesie gry PlayerUnknown’s Battlegrounds, kolejna z czołowych organizacji która znana jest na scenie postanowiła zakontraktować czterech reprezentantów, którzy będą grali pod ich barwami, czyli NIP.

Ninjas in Pyjams będą reprezentowali tacy gracze jak: Crunch, Sweaterr, Stakset oraz Ekkz Na myśl przychodzi powiedzenie „idź na całość albo wracaj do domu”, nie ma lepszej opcji od NiP-u, nasze marzenia stały się rzeczywistością – skomentował transfer Karl Johan „Ekkz” Kallevik. – Jesteśmy zaszczyceni, że gramy pod tą samą banderą wraz z wieloma legendami i wyczekujemy wspaniałej przyszłości w naszym nowym domu i rodzinie. Nie możemy się doczekać tego, co tak naprawdę możemy osiągnąć razem jako Ninja!

– To dla nas ogromne wyróżnienie dołączyć do tak wspaniałej rodziny, zamierzamy zrobić wszystko, by NiP oraz nasi fani byli z nas bardzo dumni – powiedział Drew Jacob „Sweaterr” Miser.

xxx

Skład dywizji PUBG Ninjas in Pyjamas wygląda następująco:

  • Adam Jeremiah „Crunch” Escobedo
  • Drew Jacob „Sweaterr” Miser
  • Stian „Borg” Stakset
  • Johan „Ekkz” Kallevik

Całej dywizji życzymy jak największych sukcesów w różnorakich turniejach, jak i organizacji, aby ich gracze przynosili jak najwięcej zysków!