Kolejny zawodnik opuszcza Virtus.Pro!

Kolejny zawodnik opuszcza Virtus.Pro!

25/08/2018 przez

Rok 2018 nie był do końca taki, jakiego fani oraz zawodnicy rosyjskiej organizacji oczekiwali. Polacy pomimo wielu prób nie byli w stanie wznieść się na wyżyny po największym jak dotychczas spadku formy. Drużyna, która niegdyś dominowała w rankingu hltv.org dzisiaj zajmuje 20 miejsce.

Spadek formy oraz nieciekawa sytuacja między zawodnikami zmusiła w pewnym momencie Wiktora „Taza” Wojtaza do opuszczenia drużyny. Został wtedy wymieniony na Michała „MICHU” Mullera, tym samym trafiając do Team Kinguin. Był to bardzo trudny moment dla wielu fanów legendarnej złotej piątki, jak i dla całej polskiej sceny esportowej. Zmiana jaka nastąpiła w tamtym momencie postawiła Michała przed trudnym zadaniem, zastąpienia legendy. Czy mu się to udało? Oceńcie sami.

Następny po Tazie postanowił odejść Janusz „Snax” Pogorzelski, czyli jeden z najpopularniejszych zawodników na całym świecie. Jego odwaga jaką dysponował w trakcie nawet najtrudniejszych spotkań obdarzyła go szacunkiem wśród wielu topowych zawodników. Szansę zastąpienia kolejnej z legend polskiej sceny otrzymał Michał „snatchie” Rudzki.

Dzisiaj rano cały esportowy świat został poinformowany o tym, że „Golden Five” opuścić ma Paweł „Byali” Bieliński. Do jego transferu dojść ma po Faceit Major London 2018.

Paweł tak samo jak Janusz oraz Wiktor reprezentował Virtus.Pro, zapisując się w kartach historii klubu jako zdobywca majora, który był częścią IEM Katowice 2014, wygrany DreamHack Mastera Las Vegas 2017 oraz mistrz pierwszego sezonu ELEAGUE.

Kto zastąpi Pawła w przyszłości? Co stanie się z pozostałą dwójką zawodników?