W końcu nadejdzie zmiana na którą czekają miliony!

11/02/2018 przez

Japoński producent Sony idzie graczom na rękę i wprowadza opcję zmiany PSN ID!

Już od paru lat na różnych forach internetowych można znaleźć pytania dotyczące zmiany nazwy w PlayStation Network. Do tej pory nie było jednak takiej możliwości i z tego co się okazuje, Sony postanawia dodać takową zmianę.
playstation-2015

Otóż do użytkowników PlayStation Network rozsyłana jest ankieta, w której Sony pyta, co sądzą o opcji zmiany PSN ID. Pytanie nieco niepotrzebne, bowiem od dawna wiadomo, że gracze potrzebują takiej możliwości i aż dziwne jest, że do tej pory nie można było jej dodać.

Niestety konkretów co do edycji PlayStation ID i tego, kiedy Sony wdroży taką opcję, nie ma. Wiemy jedynie tyle, że zmiany nie będzie można dokonywać często. Prawdopodobnie też z ograniczeniem raz na pół roku. Ale to jednak nie wszystko.

Baner Netflix

Jeśli okaże się, że zechcecie zmienić PlayStation ID na takie, które mieliście wcześniej, to będzie taka opcja, ale dopiero po kontakcie z biurem obsługi klienta. Nie wiadomo też, jaki będzie trzeba przejść proces weryfikacyjny.

Mimo tego całego zamieszania, sądzę jednak że dobrze, że Sony zapoznał się z tym problemem nękającym wielu graczy i jest w stanie to naprawić.