Koniec przygody organizacji Sneaky FoxEZ!

Koniec przygody organizacji Sneaky FoxEZ!

09/01/2018 przez x

Właściciel organizacji Sneaky FoxEZ ogłosił na swoim profilu Facebook, że jego działalność zostaje zawieszona. Nie określił czy na stałe czy czasowo, jednak nie wykluczył także powrotu w przyszłości. Daniel “Rajon” Pastusiak stwierdził, że póki co, za dużo czasu kosztuje go prowadzenie tego przedsięwzięcia.

Rozwiązanie działalności nie oznacza rozpadu obecnego składu. Właściciel zapewniał, że większość z graczy będzie grała razem, lecz pod okiem 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski, 2. edycji Pucharu Polski Cybersport. Początkowo brana była pod uwagę sprzedaż miejsca w PPL, jednak Rajon zdecydował oddać je swojej ostatniej drużynie.

Nie obyło się także bez podziękowań. Te w głównej mierze skierowane zostały w stronę przyszłego trenera Krzysztofa “Buntownika” Kapicy, Huberta „hexonata” Ostrowskiego, który był menedżerem zespołu, jak i kapitana – Kamila “Astraya” Pękackiego. Życzy im także powodzenia w dalszej drodze w świecie e-sportu.

Największym sukcesem Sneaky FoxEZ jest czwarte miejsce w 2. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Ponadto startowali w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski i 2. edycji Pucharu Polski Cybersport.

Baner Netflix