Koniec przygody organizacji Sneaky FoxEZ! - Report My Team

Koniec przygody organizacji Sneaky FoxEZ!

Właściciel organizacji Sneaky FoxEZ ogłosił na swoim profilu Facebook, że jego działalność zostaje zawieszona. Nie określił czy na stałe czy czasowo, jednak nie wykluczył także powrotu w przyszłości. Daniel „Rajon” Pastusiak stwierdził, że póki co, za dużo czasu kosztuje go prowadzenie tego przedsięwzięcia.

Rozwiązanie działalności nie oznacza rozpadu obecnego składu. Właściciel zapewniał, że większość z graczy będzie grała razem, lecz pod okiem 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski, 2. edycji Pucharu Polski Cybersport. Początkowo brana była pod uwagę sprzedaż miejsca w PPL, jednak Rajon zdecydował oddać je swojej ostatniej drużynie.

Nie obyło się także bez podziękowań. Te w głównej mierze skierowane zostały w stronę przyszłego trenera Krzysztofa „Buntownika” Kapicy, Huberta „hexonata” Ostrowskiego, który był menedżerem zespołu, jak i kapitana – Kamila „Astraya” Pękackiego. Życzy im także powodzenia w dalszej drodze w świecie e-sportu.

Największym sukcesem Sneaky FoxEZ jest czwarte miejsce w 2. sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Ponadto startowali w 15. sezonie ESL Mistrzostw Polski i 2. edycji Pucharu Polski Cybersport.