Konkurs! Wygraj wejściówkę na Aicon 2019!

Konkurs! Wygraj wejściówkę na Aicon 2019!

26/01/2019 przez Bartosz Kęprowski

Aicon 2019 to oczekiwany przez wielu zwolenników fantastyki i Kraju Kwitnącej Wiśni południowy konwent organizowany w Rybniku. W tym roku wspomniany festiwal mang i anime zbiega się poniekąd ze znanym wszystkim parom świętem zakochanych, a więc odwiedzający mogą przygotować się na walentynkową atmosferę i wyglądać być może swojej potencjalnej połówki, miłość bowiem będzie wisieć dosłownie w powietrzu! Zatem do rzeczy, konwent trwa w dniach od 16 do 17 lutego. A więc, podobnie do pozostałych wydarzeń tego typu, ma miejsce w weekend. Dodajcie do tego zjawiskową okolicę, którą gwarantuje samo miasto, a okaże się, że Aicon 2019 to jedna z lepszych opcji spędzenia udanych Walentynek.

O samym konwencie możecie przeczytać w naszej zapowiedzi opublikowanej pod poniższym linkiem – klik! Od siebie dodam, że na miejscu nie zabraknie miłej atmosfery, fanów anime z całej Polski, mnóstwa rozrywki i dobrej zabawy, a także konkursu cosplay, na który wszyscy przecież czekają.

W związku z powyższym mamy do oddania w Wasze ręce wejściówki na wspomniany powyżej konwent, który z pewnością będzie dla Was miłą odskocznią od codzienności. Co musicie zrobić? Wszystkie potrzebne informacji znajdziecie na naszym fanpage’u TUTAJ!

Na wzięcie udziału w naszym konkursie macie czas do 6 lutego 2019 roku, do godziny 23:59. Po wybiciu północy nadesłane zgłoszenia nie zostaną już rozpatrzone, tak więc spieszcie się, póki jeszcze możecie coś wygrać. Wiecie, nie zawsze macie okazję niewielkim nakładem pracy zdobyć fajną nagrodę dla siebie lub swojego znajomego.

Zapraszam do udziału w konkursie i życzę Wam powodzenia!

Źródło ilustracji wprowadzenia – materiały prasowe