Layers of Fear 2 – ponad 10-minutowy materiał z rozgrywki!

Layers of Fear 2 – ponad 10-minutowy materiał z rozgrywki!

30/03/2019 przez Bartosz Kęprowski

Layers of Fear 2 nadchodzą wielkimi korkami! Pozycja zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboskie One już w drugiej połowie obecnego roku!

Podczas konwentu PAX East 2019 zaprezentowano aż 13-minutowy gameplay z wysoce oczekiwanej produkcji, będącej dziełem krakowskiego studia Bloober Team, a mowa tutaj o grze zatytułowanej Layers of Fear 2. Mimo iż ciągle nie podano daty premiery rzeczonej pozycji, to wrzawa wokół niej robi się coraz głośniejsza. Wiadomo jedynie, iż najszybciej grę możemy wyglądać w czerwcu, najpóźniej zaś trafi na sklepowe półki pod koniec grudnia. Niemniej podano już cenę w dniu premiery. Wynosi ona około 125 złotych.

Akcja Layers of Fear 2 rozgrywa się na statku. Gracze ponownie będą musieli wziąć udział w procesie realizacji pewnego arcydzieła. W tym wypadku, mowa o filmie. Podobnie jak w pierwowzorze, rozgrywka skoncentruje się na eksploracji, interakcjach ze światem przedstawionym i rozwiązywaniu zagadek. Całości będzie towarzyszyć gęsty, mroczny i ponury klimat rodem z psychodelicznego horroru.

Źródło ilustracji wprowadzenia – Bloober Team
Autor: Bartosz Kęprowski