Mamy pierwszy zwiastun I Saw Black Clouds!

Mamy pierwszy zwiastun I Saw Black Clouds!

24/01/2021 przez Bartosz Kęprowski

Do sieci trafił niedawno pierwszy zwiastun innowacyjnej pozycji pt. I Saw Black Clouds, który został udostępniony przez Wales Interactive oraz studio Ghost Dogs Films. Wspomniana produkcja to psychologiczny thriller, będący zręcznym połączeniem gry wideo z interaktywnym filmem. Bohaterką omawianej hybrydy jest Kristina. Dziewczyna wraca do swojego rodzinnego miasteczka po śmierci przyjaciela. Na miejscu ma nadzieję uspokoić własne sumienie, znajdując tym samym odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Niestety wpada na ślad mrocznych i niebezpiecznych sekretów.

Rozgrywka, jak nietrudno się domyślić po gatunku, do którego wlicza się omawiana gra, polegać będzie w głównej mierze na dokonywaniu, często trudnych i brzemiennych w skutkach wyborów, które wpłyną znacząco na samo zakończenie tytułu. Warto tutaj dodać, że podjęte decyzję mogą zupełnie zmienić fabułę I Saw Black Clouds, co zdecydowanie przełoży się na żywotność samej produkcji. Wiecie już o co chodzi, więc serdecznie zapraszam do obejrzenia do poniższego zwiastuna.

I Saw Black Clouds pojawi się na sklepowych półkach już w pierwszym kwartale tego roku. Omawiana gra będzie dostępna na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

Autor: Bartosz Kęprowski
Ilustracja wprowadzenia: Wales Interactive; Ghost Dogs Films