Nadchodzące nowości w PUBG!

Nadchodzące nowości w PUBG!

09/03/2018 przez x

Najbardziej rozpoznawalna gra ostatniego czasu – PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS już niedługo otrzyma wyczekiwane nowości. Do dwóch map znajdujących się obecnie w grze zostaną dodane kolejne dwie! Na pierwszej z nich zagramy już w najbliższym miesiącu na serwerach testowych. Dzięki temu gracze będą mogli za sprawą swoich uwag sami ją udoskonalić. Największym zaskoczeniem może być to, że będzie ona wymiarów dwukrotnie mniejszych – 8×8km zastąpione zostanie 4×4km. Deweloperzy mają na celu przyśpieszenie rozgrywki na niej. Faktycznie mapa może okazać się jeszcze mniejsza, ponieważ będzie nią wyspa otoczona wodą.

4x4map-1024x1024

Druga mapa ma pojawić się na oficjalnych serwerach w tym roku. Tym razem będzie regularnych kształtów, lecz poza tym nie wiadomo jeszcze nic o jej wyglądzie.

Kolejnym dodatkiem od twórców gry w tym roku ma być system emocji! Dzięki niemu wyrazimy w grze nasze odczucia dotyczące konkretnych sytuacji z rozgrywki. Ta nowość także ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Poza wyżej wymienionymi udoskonaleniami, w grze zobaczymy również kilka nowych broni, pojazdów czy nawet nowe tryby rozgrywek. Są to dość długo wyczekiwane rzeczy, więc gracze powinni być zadowoleni z tej informacji.

Baner Netflix