NBA Live 18 - data premiery, linki do dema, prezentacja rozgrywki i porównanie grafiki! - Report My Team

NBA Live 18 – data premiery, linki do dema, prezentacja rozgrywki i porównanie grafiki!

Wielki gigant w branży gier wideo, a mowa tutaj o EA Sports, postanowił nareszcie podzielić się z sympatykami elektronicznej rozrywki konkretnymi informacjami na temat ich nowego dzieła. Tym tworem jest NBA Live 18. Podano między innymi datę premiery produkcji, która została dość odważnie zaplanowana na 19 września. Skąd ten epitet? Ten samego dnia zadebiutuje bowiem konkurencyjne NBA 2K18, a więc sportowe dzieło Visual Concepts i 2K Games. Czyżby EA Sports było pewne swojej wygranej?

Produkcja NBA Live 18 zawita na PlayStation 4 i Xbox One. Ponadto warto tutaj dodać, że dzieło reklamować będzie James Harden. Dla zielonych w temacie koszykówki, drobne wyjaśnienie – rzeczony pan jest graczem Houston Rockets. Jego podobizna znajdzie się na okładce pudełka.

Demo NBA Live 18 śmiga już po sieci, tak więc jeśli macie ochotę sprawdzić się w sportowych rozgrywkach, to zapraszamy pod poniższe linki:

Demo NBA Live 18 zawiera następujące elementy pełnej wersji gry: The Rise – Play Now, Live Run Pick-Up, Practice (trening) i Wydarzenia Live. Warto tutaj dodać, że progresy graczy w okrojonej edycji produkcji zostaną przeniesione do pełnej odsłony. Oczywiście jeśli tylko Ci zdecydują się na jej zakup. Poniżej zaś znajdziecie filmiki pochodzące od YouTubera posługującego się nickiem Cycu1. Pierwszy z nich przedstawia gameplay z dema, a drugi ukazuje zestawienie szaty graficznej NBA 2K18 z NBA Live 18 PS4 Pro. Życzymy miłego oglądania!